Usługi radcy prawnego dla osób fizycznych

Każdy Klient chcący skorzystać z usług prawnych takich jak np. sporządzenia pisma, uzyskanie porady prawnej czy reprezentacji przed sądem uiszcza zazwyczaj ustaloną wspólnie opłatę za daną usługę. Wysokość opłaty zależy od czynników takich jak nakład pracy, rodzaj czynności, a także termin jej wykonania. Zapraszamy do bezpłatnego kontaktu z naszymi prawnikami celem ustalenia wysokości wynagrodzenia za konkretną usługę.

Usługi księgowe dla przedsiębiorców

Zakres usług księgowych obejmuje m.in. rozliczenia podatkowe, sporządzanie pism do urzędu skarbowego, ZUS lub uzyskanie porady prawnej. Nasza księgowa posiada także licencję Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC. Koszt usługi księgowej uzależniony jest od czynników takich jak nakład pracy, termin jej wykonania i rodzaj usługi. Prosimy o kontakt w zakresie bezpłatnej wyceny usługi.

Obsługa prawna firm przez radcę prawnego

Stała obsługa prawna jest najwygodniejszą dla firmy formą współpracy. Zapewnia szybkie i tanie działanie. Firmy zawierające stałą umowę mogą liczyć na bieżący kontakt z prawnikiem oraz pełną pieczę nad interesami firmy. Nie pobieramy dodatkowych opłat. Wysokość opłaty jest ustalana wspólnie oraz zależy od zakresu obsługi firmy. Celem uzyskania informacji o wysokości opłaty zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wycena usługi jest bezpłatna.

Zasady wyceny spraw oraz cennik wybranych usług.

Klient pragnący skorzystać z porady prawnej, sporządzenia pisma, zaopiniowania umowy lub reprezentacji przed sądem uiszcza zazwyczaj wynagrodzenie za wykonanie konkretnej usługi. Wysokość wynagrodzenia dla prawnika jest uzależniona m.in. od nakładu pracy, rodzaju zlecenia oraz terminu jego wykonania. Każdy nasz prawnik i radca prawny oferuje konkurencyjne ceny oraz zniżki dla mieszkańców Lublina. Prawnik lub radca prawny udzielając porady prawnej stawia sobie za cel rozwianie wszelkich wątpliwości Klienta w danej sprawie. Zachęcamy Klientów do korzystania ze stałej obsługi prawnej lub księgowej. Połączenie obsługi prawnej z księgową lub kadrową ma na celu zminimalizowanie kosztów obsługi danej firmy w porównaniu z kosztami obsługi doraźnej lub jednorazowej. Stała obsługa prawnika lub osoby posiadającej tytuł radca prawny wiąże się także ze stałą, cykliczną opłatą. Nawiązując stałą współpracę radca prawny i prawnik zapewniają szybkość działań oraz pierwszeństwo przed Klientami doraźnymi. Stali Klienci mogą również zasięgnąć porady prawnej każdego z naszych prawników na odległość bez konieczności spotkania się. Stali Klienci obsługiwani są przez prawników w pierwszej kolejności. Nasz prawnik i radca prawny zaprasza do współpracy firmy znajdujące się m.in. na terenie miasta Lublin.

W razie potrzeby skorzystania z telefonicznej porady prawnej zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem telefonicznych porad prawnych. Dostępny jest on do pobrania po kliknięciu w TYM MIEJSCU